polski Strona główna
     Witamy na stronie Stowarzyszenia Pogranicza! Życzymy miłego zwiedzania!
Menu
- O stowarzyszeniu
- Strategia Działania
- Warsztaty dla Taty
- Świetlica Środowiskowa SŁoNECZKO
- Ścieżka przyrodnicza
- Minisiatkówka
- ASOS Seniorzy 2016
- Spotkania Muzyczne
- Nasi partnerzy
- Księga Gości
- Forum
- LINKI
- Kontakt
- Renowacja ścieżki przyrodniczej w Regietowie
- Spotkania muzyczne
WyszukiwarkaStowarzyszenie Pogranicza z siedzibą w Ropie jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „4 Pory roku w Beskidzie”. W ramach Festiwalu w niedzielę 18 listopada o godzinie 17.00 w Cerkwi w Brunarach odbędzie się Jesienny Koncert Zaduszkowy. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa. 


„Prowadzenie otwartych zajęć z zakresu MINISIATKÓWKI dla dzieci
 oraz Siatkówki Kobiet” w 2017r.

Zakładka - MinisiatkówkaProjekt dofinansowany ze środków Gminy Ropa, w wysokości 5000zł,

w ramach konkursu na realizację projektów z zakresu rozwoju sportu

w gminie Ropa 2017r.


Serdecznie Zapraszamy
do obejrzenia fotorelacji z realizacji Spotkań Muzycznych na Instrumenty z Duszą Skrzydlatą - zakładka: Spotkania Muzyczne.

Zadanie publiczne pn. "Spotkania Muzyczne na Instrumenty z Duszą Skrzydlatą"
uzyskało dofinansowanie w ramach programu MECENAT MAŁOPOLSKI
ze środków Województwa Małopolskiego w wysokości: 5000zł


Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego 
w ramach programu "Mecenat Małopolski"

"Hetman, rektor zbójników"

Fundacja "Szlachetne Zdrowie..." uzyskała wsparcie finansowe Województwa Małopolskiego w wysokości 7000zł. na realizację zadania publicznego pn.: "Hetman, rektor zbójników" 

      Celem projektu jest popularyzacja kultury, historii i folkloru regionu podhalańskiego, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Bukowiny Tatrzańskiej, widzianej oczami profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego Stanisława Hodorowicza, poprzez przygotowanie publikacji książkowej. Przygotowywana publikacja zawiera unikatowe i mniej znane informacje na temat Podhala w szerokim kontekście wyróżniającego się kulturowo regionu Karpat, przedstawiona w sposób personalistyczny w formie wywiadu – rzeki. Publikacja umożliwi zapoznanie się z osobliwościami i ciekawostkami Podhala - krainy ludzi aktywnych kulturalnie i społecznie. Projekt realizowany jest przez fundację posiadającą siedzibę w Beskidzie Niskim, nie mniej jego celem była promocja kultury Karpat, w tym regionu tatrzańskiego, w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim. Publikacja posiada charakter regionalny z uwagi na przedstawienie kultury regionu całego Podhala.


                                                                            


 


Trwa realizacja projektu pn. „Warsztaty dla Taty”, który uzyskał dofinansowanie w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W projekcie realizowanym we współpracy ze Stowarzyszeniem Integracji Społecznej „Rodzina” uczestniczą dwie grupy, z miejscowości Ropa i Gładyszów. Na podstronie projektu prezentujemy fotografie z realizacji zajęć warsztatowych.  LINK DO PODSTRONY.


 Pogoda
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP